|Counter-Strike and SA-MP|
Dobro Dosli na Forum za Reklamiranje SA-MP i Counter-Strike Servera ! Svoje servere mozete reklamirati u postovima !
Puno zabave .

Admin Team.
|Counter-Strike and SA-MP|
Dobro Dosli na Forum za Reklamiranje SA-MP i Counter-Strike Servera ! Svoje servere mozete reklamirati u postovima !
Puno zabave .

Admin Team.
|Counter-Strike and SA-MP|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|Counter-Strike and SA-MP|

|Welcome| |Dobro Dosli |
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
Latest topics
» Loyal Gaming Roleplay(otvaranje servera 19.08.2016. u 20h)
SA:MP KeyBinds Icon_minitimeSat Aug 06, 2016 4:55 pm by K3nNny

» NooBot Community || 7 GODINA ZAJEDNICE
SA:MP KeyBinds Icon_minitimeSat Mar 05, 2016 2:58 pm by Gho0sT-NB

» NooBot Community || 7 GODINA ZAJEDNICE
SA:MP KeyBinds Icon_minitimeSat Mar 05, 2016 2:58 pm by Gho0sT-NB

» .:: FuLL SpeeD | Public ::.
SA:MP KeyBinds Icon_minitimeWed Feb 03, 2016 4:18 pm by vukotastosic

» NooBot RolePlay || www.NooBot.info || NooBot Launcher : http://www.noobot.info/download/
SA:MP KeyBinds Icon_minitimeSat Jan 30, 2016 3:44 pm by Gho0sT-NB

» Loyal Gaming RolePlay re-open 30.01.2016.
SA:MP KeyBinds Icon_minitimeMon Jan 25, 2016 8:10 pm by K3nNy

» Loyal Gaming RolePlay-open 23.01.2016.
SA:MP KeyBinds Icon_minitimeWed Jan 13, 2016 1:21 am by K3nNy

» NooBot RolePlay - Drift Race
SA:MP KeyBinds Icon_minitimeTue Oct 13, 2015 7:21 pm by Noobot_Dzeno

» NooBot RolePlay|| Dodjite da se zabavimo!!!
SA:MP KeyBinds Icon_minitimeSun Oct 04, 2015 8:39 am by ShoneLudi

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Affiliates
free forum


 

 SA:MP KeyBinds

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Admin
Admin



Posts : 14
Join date : 2011-10-28

SA:MP KeyBinds Empty
PostSubject: SA:MP KeyBinds   SA:MP KeyBinds Icon_minitimeFri Oct 28, 2011 5:11 pm

SA:MP KeyBinds


Pošto vidim da Vas većina ima problema sa kucanjem, odlučio sam da napravim tutorijal koji bi Vam mogao pomoći u tome. Iz dužnog poštovanja prema moderatorima, tj. .Pa da krenemo.

Najprije da Vam objasnim šta su to SA:MP KeyBindsi i za šta služi ovaj program. Ukratko, ovaj program Vam služi da više riječi ili rečenica ispišete u nekoliko sekundi. Samo malim pritiskom na jedan od brojeva, i ispisati će se ono što ste Vi prethodno napisali u kolone u programu. Ovaj program Vam može pomoći ukoliko pišete ili koristite nekoliko riječi više puta tokom igranja, posebno ako ste Policijski službenik, ili Taksista, ili mehaničar, itd...
Prvo skinite program, a zatim ću Vam pokazati kako da postavite KeyBindse.

Mozete skinuti ovdje :
http://www.mediafire.com/?wg0jqgywm2k


Sada, kada ste to sve sredili, možete početi pisati svoje Bindse. U kolonu pod brojem 1, ili u koloni pod nekim drugim brojem, upišite željeni tekst. Tokom igranja, pritiskom na broj 1 ( onaj iznad slova Q, a ne onaj u numeričkom dijelu tastature ) automatski će Vam iskucati željeni tekst, bez otvaranja chat box.

NAPOMENA: Bindsi će prilikom pritiskanja broja, ispisivati ukucani tekst u bilo kojem programu, ne samo u SA:MP-u, ukoliko su aktivirani. Raditi će sve dok ih ne zatvorite!! Prije zatvaranja, sačuvajte svoje bindse, idite na "Save", i onda zatvorite program.

Ako želite da Vam bindsi odjednom iskucaju nešto u više redova, tj. ako želite da uz taj tekst želite da dopišete još, a on ne može stati na prikazu u Multiplayeru, onda to odvojite. To bi Vam odvojilo tekst kao da ste iskucali dvaput. Kod odvajanja potrebno je da dodate /t nakon završetka pisanja prvog teksta.
Evo nekoliko primjera koje sam ja lično koristio dok sam radio u LSPD-u. Oni su izgledali ovako:

1. /m STOJ!! Ovo je LSPD kontrola!! Stanite sa strane i istupite iz vozila!!
2. Dobar dan, ja sam policajka Azra Omerdic, a Vi ste !?/t/me pokazuje značku policijskog službenika
3. U redu, molim Vas da mi pokažete dozvole i Vašu ličnu iskaznicu.
4. /me uzima dozvole i ličnu, čita ih, te ih vraća natrag/t U redu, smijem Vas pretresti, ako to dozvoljavate !? Jer mi izgledate sumnjivo.
5. Sve je u redu. Zahvaljujemo na Vašoj suradnji. Slobodni ste, možete ići!
6. /otvori/t/pdo/t/me uzima daljinski iz džepa, pritišće dugme te se kapia otvara
7. /zatvori/t/pdz/t/me pritišće ponovo dugme, sprema daljinski u džep i kapia se zatvara
8. /me vadi tazzer i čvrsto ga drži u ruci/t/ta
9. /me vadi lisice/t Uhapšeni ste!! Imate pravo na šutnju!! Sve što kažete može biti upotrijebljeno na sudu protiv Vas!!

To je bilo nekoliko bindsa koje sam koristio dok sam radio u LSPD. Ukoliko ste član neke druge organizacije ili bande, a ne znate kako se koriste ili ne znate šta da pišete, javite se meni na PM
i ja ću Vam u što manjem vremenskom intervalu odgovoriti. Nadam se da sam Vam TuT dobro objasnio i da će Vam dobro doći i biti puno od koristi.

Admin Team .
Back to top Go down
https://samp-cs-servers.iftopic.com
virtuelman




Posts : 15
Join date : 2012-10-07

SA:MP KeyBinds Empty
PostSubject: Re: SA:MP KeyBinds   SA:MP KeyBinds Icon_minitimeSun Oct 07, 2012 8:26 pm

Ovo bas dosta pomaze naprimjer policajcima !

Naprimjer stisnu tipku 1 ! I odma im ispise "Dobar dan ja sam policajac itd itd" Smile
Back to top Go down
 
SA:MP KeyBinds
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
|Counter-Strike and SA-MP|  :: Reklamiranje SA-MP Servera i sve o SA-MP ! :: SA-MP Stuff !-
Jump to: